Hakkımızda

Hakkımızda

EKOL İNŞAAT TURİZM ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1995 yılında Bodrum'da kuruldu ve faaliyetlerine başladığı '1995 yılından bugüne kadar prensiplerinde ödün vermeden üstün kalite anlayışı, vermiş olduğu taahhütlerine bağlılığı ve güvenirliliği ile Bodrum'da pek çok kişiyi konut sahibi yapmıştır.

Anahtar teslimi villa, konut, ticari bina inşaatlarında uzmanlaşmış olan Ekol İnşaat, günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerdeki öncelikli amacı kaliteli işçilik ve malzeme ile zamanında teslimi ilke edinmiştir.

EKOL İnşaat müşteri memnuniyetini, başarıyla tamamlanan projelerin ödülü olarak değerlendirmekte, güvenilir ve gelişmekte olan şirket itibarını da korumakta kararlıdır.

Vizyon - Misyon

Ekol İnşaat

Mimari çözüm üretmede ve ince işlerin uygulamasında bugüne kadar izlediği çizginin temelindeki mükemmel kalite anlayışından hareketle, EKOL İnşaat Bodrum'un önde gelen inşaat şirketlerindendir. Böyle bir çözüm ortaklığının "süreklilik" esasına dayandırılması gerektiğine inanır ve bunun için sunulacak hizmetlerin "komple çözüm" anlayışıyla bütünleştirilmesine önem verir.

Bodrum'daki gelişmeleri yakından takip eder, yeniliklerin en hızlı şekilde mimari çözümlere aktarılmasını sağlayarak çağdaş çalışma ve yaşam mekanlarının geliştirilmesinde öncü olmayı hedefler. Böylece Bodrum'un mimari birikimine katkıda bulunmak EKOL İnşaat'ın vizyonunu oluşturur. Net ve kolay okunabilen, yalın, modern ve sıcak bir uslup ile, çağdaş malzeme kullanımına ağırlık veren konseptler oluşturur.

Kaliteden ödün vermez tutumu ve işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek, organizasyon gücüyle müşterilerinin "çözüm ortağı" olur. EKOL İnşaat, dekorasyon ve tasarımda bakış persfektifinizin dünyaya açılan penceresidir. Bodrum'daki gelişimlere sürekli açık bir yol izleyen EKOL İnşaat, teknolojiyle ekonomiyi titizlikle birleştirir ve şartların el verdiği derecede sizi en iyiye ulaştırmak için çabalar.